Kierunkowe wiercenia horyzontalne

Działalność firmy HEADS jest odpowiedzią na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku technologii bezwykopowych w Europie. Jest to bardzo specjalistyczna i wymagająca branża, wykluczająca przypadkowy dobór kadry i materiałów.

Współpraca z firmą HEADS zapewnia stały dostęp do najnowocześniejszej oferty produktów  oraz wsparcie specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i doborze wspomnianych produktów dla potrzeb technologii przewiertów horyzontalnych.

Proponujemy naszym klientom specjalnie zaprojektowane dla wierceń kierunkowych produkty: najwyższej klasy bentonity aktywowane, akceptowane przez środowisko naturalne polimery, narzędzia oraz osprzęt wiertniczy.

Produkty sprawdzone w trakcie wykonywania największych projektów odznaczają się wyjątkową efektywnością oraz elastycznością działania. Zużywając mniej można uzyskać więcej przy niższych kosztach operacyjnych.

Właściwa technologia wiercenia skraca czas koniecznych operacji w otworze, zwiększa skuteczność realizacji skomplikowanych projektów.

Wiemy jak rozwiązywać problemy, jak ograniczyć obciążenia przewodu w czasie wiercenia, jak obniżyć siłę instalacji rurociągu, jak zapobiec ucieczkom płynu poza otwór wiertniczy.

Czym się jeszczezajmujemy

Wiercenia naftowe

Zobacz więcej

Wiercenia studzienne

Zobacz więcej

Ściany szczelinowe

Zobacz więcej

Mikrotunelowanie

Zobacz więcej