HEADS

jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku europejskim od 1995 roku.

Od 1997 roku wspieramy i szeroko propagujemy rozwój technologii bezwykopowych w Polsce. W tym czasie dzięki indywidualnie wypracowanym oryginalnym technologiom osiągnęliśmy wiodącą pozycję na rynku kierunkowych przewiertów horyzontalnych i mikrotunelowania. Od początku istnienia firma oferuje produkty i usługi o niezmiennie wysokiej jakości. Stabilność, wiarygodność i profesjonalizm firmy pozwoliły wspólnie z naszymi zleceniodawcami zrealizować najtrudniejsze projekty na rynku technologii bezwykopowych.

Firma HEADSjest członkiem międzynarodowej organizacji DCA

zrzeszenie firm wiertniczych(Drilling Contractors Association)

zobacz szczgóły

HEADS jest nie tylko producentem i dostawcą szerokiej gamy produktów, ale także od wielu lat specjalizuje się w doradztwie oraz działalności seminaryjno-szkoleniowej propagującej rozwój technologii bezwykopowych. HEADS rozwija i unowocześnia swoje wyroby w oparciu o własne rozwiązania poparte długoletnim doświadczeniem oraz testami polowymi.

Firma prowadzi intensywne badania własne oraz rozwija współpracę z prężnymi ośrodkami badawczymi. Jest to gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów, kontrolowanych od fazy projektu aż do końcowego etapu produkcji.

Indywidualnie wypracowane oryginalne technologie, kompleksowa obsługa klienta oraz sukces wielu skomplikowanych projektów wykonywanych przy udziale HEADS są najlepszym potwierdzeniem obranej strategii działania. Osiągnięcie profesjonalizmu w danej dziedzinie jest najpełniejsze, gdy łączy w sobie wiedzę, doświadczenie i pasję zawodową.

Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Poprzez sieć naszych stałych partnerów i współpracowników produkty i usługi firmy HEADS są doskonale znane i doceniane w Polsce i w Europie.

Potrzebujesz informacji, chcesz się więcej o nas dowiedzieć

Skontaktuj się z nami

Sieć naszych partnerów i dystrybutorów

Skontaktuj się z nami