English (United Kingdom)
   

FE POIR poziom pl 1 rgb

O firmie

HEADS jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku europejskim od 1995 roku. Od 1997 roku wspieramy i szeroko propagujemy rozwój technologii bezwykopowych w Polsce. W tym czasie dzięki indywidualnie wypracowanym oryginalnym technologiom osiągnęliśmy wiodącą pozycję na rynku kierunkowych przewiertów horyzontalnych i mikrotunelowania. Od początku istnienia firma oferuje produkty i usługi o niezmiennie wysokiej jakości. Stabilność, wiarygodność i profesjonalizm firmy pozwoliły wspólnie z naszymi zleceniodawcami zrealizować najtrudniejsze projekty na rynku technologii bezwykopowych.

HEADS nie tylko jest producentem i dostawcą szerokiej gamy produktów, od szeregu lat specjalizuje się również w doradztwie oraz działalności seminaryjno-szkoleniowej, propagującej jednocześnie rozwój technologii bezwykopowych. HEADS rozwija i unowocześnia swoje wyroby w oparciu o własne rozwiązania poparte długoletnimi doświadczeniami oraz testami polowymi. Prowadzone są intensywne badania własne, rozwijana współpraca z prężnymi środkami badawczymi. Jest to gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów, kontrolowanych od fazy projektu aż do końcowego etapu produkcji. Indywidualnie wypracowane oryginalne technologie, kompleksowa obsługa klienta oraz sukces wielu skomplikowanych projektów wykonywanych przy udziale HEADS są najlepszym potwierdzeniem obranej strategii działania, gdzie osiągnięcie profesjonalizmu w danej dziedzinie jest najpełniejsze, gdy łączy w sobie wiedzę, doświadczenie i pasję zawodową.

Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Poprzez sieć naszych stałych partnerów i współpracowników produkty i usługi firmy HEADS są doskonale znane i doceniane w Polsce i w Europie.

Firma HEADS jest członkiem międzynarodowej organizacji DCA (Drilling Contractors Association) zrzeszającej firmy wiertnicze.