English (United Kingdom)
   

FE POIR poziom pl 1 rgb

Kierunkowe wiercenia horyzontalne

Działalność firmy HEADS jest odpowiedzią na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku technologii bezwykopowych w Europie. Jest to bardzo specjalistyczna i wymagająca branża, wykluczająca przypadkowy dobór kadry i materiałów. Współpraca z firmą HEADS zapewnia stały dostęp do najnowocześniejszej oferty produktów  oraz wsparcie specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i doborze wspomnianych produktów dla potrzeb technologii przewiertów horyzontalnych.

Proponujemy naszym klientom specjalnie zaprojektowane dla wierceń kierunkowych produkty: najwyższej klasy bentonity aktywowane, akceptowane przez środowisko naturalne polimery, narzędzia oraz osprzęt wiertniczy.

Produkty sprawdzone w trakcie wykonywania największych projektów odznaczają się wyjątkową efektywnością oraz elastycznością działania. Zużywając mniej można uzyskać więcej przy niższych kosztach operacyjnych.

Właściwa technologia wiercenia skraca czas koniecznych operacji w otworze, zwiększa skuteczność realizacji skomplikowanych projektów.

Wiemy jak rozwiązywać problemy, jak ograniczyć obciążenia przewodu w czasie wiercenia, jak obniżyć siłę instalacji rurociągu, jak zapobiec ucieczkom płynu poza otwór wiertniczy.

Fot.-1-gra

DSCF2037.jpg
P1010089.jpg
P1010013.jpg
P1010011.jpg